Turun Riennon Taitoluistelu ry

Kilpailukausi 2021-2022

ice-4713516_1920

Kilpailut

Kausi 2021-2022

Päivitetty 20.9.2021

25.-26.9.2021HTL Cup Kutsukilpailu
ISU-sarjojen aloituskilpailu
Järjestävä seuraHämeenlinnan Taitoluistelijat
PaikkaMetritiski-Areena, Poltinahontie 11 13130 Hämeenlinna
Kilpailukutsu
Kisasivut
Viim. ilm. päivä30.8.2021
Ilmoitettavat luistelijat
VahvistettuSM-noviisit:Mette Grusander
Ava Suoraniemi
Lotta Terho (P)
Debytantit:Hertta Lehtonen
Minea Olenius (P)
Juniorit:Lumi Sariola (P)
Noviisit:Saaga Volkova
Vilma Nikander
ValmentajaUlla Papp
2.-3.10.2021 SM-Seniorit ja SM-Juniorit, 1. valintakilpailu SM-sarjat
   
Järjestävä seura

Helsingin Taitoluisteluklubi

Paikka Pirkkolan jäähalli
  Kisasivut
  Kilpailukutsu
   
Viim.ilm.päivä  
   
   
Ilmoitettu SM-Seniorit:

Mia Koskinen

Valmentaja Tom Dickson
   



Järjestävä seura


Paikka


 
   
Viim. ilm. päivä


Vahvistettu


Valmentaja  
   
Järjestävä seura
Paikka


 
   
Viim. ilm. päivä
Vahvistettu


Valmentaja


   
Järjestävä seura


Paikka


 
Viim. ilm. päivä


Vahvistettu


   


Valmentaja





   
Järjestävä seura


Paikka


 
Viim. ilm. päivä


Vahvistettu
Valmentaja




Valmentaja  
 

 

  
Järjestävä seura

 

Paikka 
Viim. ilm. päivä

 

Vahvistettu  
Valmentaja 

12.12.2020

YL Tintti- ja Minicup

  
Järjestävä seura

VG-62

Paikka

Naantalin jäähalli, Kuparivuorentie 1, Naantali

 Kilpailun internet-sivut
 Kilpailukutsu
 Kilpailuvahvistus
 Koronaturvaohje
  
Viim. ilm. päivä

 

Ilmoitetaan  
Valmentaja 
 

 

  
Järjestävä seura

 

Paikka 
 

 

  
Viim. ilm. päivä 
Ilmoitetaan  
   
   
Valmentaja 

 

  
Järjestävä seura

 

Paikka 
  
  
Viim. ilm. päivä 
Ilmoitetaan

 

 
   
   
Valmentaja 

  
Järjestävä seura

 

Paikka 
  
Viim. ilm. päivä 
Ilmoitetaan  
   
   
Valmentaja 

13.2.2021

 

Järjestävä seura 
Paikka 
  
Viim. ilm. päivä 
Ilmoitetaan  
   
   
Valmentaja 

 

  
Järjestävä seura

 

  
  

YHTEISTYÖSSÄ MUKANA

Seuraa meitä:

YHTEISTYÖSSÄ MUKANA

Seuraa meitä:

ice-4713516_1920

Kilpailut

Kausi 2021-2022

Päivitetty 20.9.2021

25.-26.9.2021HTL Cup Kutsukilpailu
 ISU-sarjojen aloituskilpailu
Järjestävä seuraHämeenlinna Taitoluistelijat
PaikkaMetritiski-Areena, Poltinahontie 11 13130 Hämeenlinna
 Kilpailukutsu
 Kisasivut
  
Viim. ilm. päivä 30.8.2021
Ilmoitettavat luistelijat 
VahvistettuSM-noviisit:Mette Grusander
  Ava Suoraniemi
  Lotta Terho (P)
   
 Debytantit:Hertta Lehtonen
  Minea Olenius (P)
   
 Juniorit:Lumi Sariola (P)
 Noviisit:Saaga Volkova
  Vilma Nikander
ValmentajaUlla Papp

 

2.-3.10.2021 SM-Seniorit ja SM-Juniorit, 1. valintakilpailu SM-sarjat
   
Järjestävä seura

Helsingin Taitoluisteluklubi

Paikka Pirkkolan jäähalli
  Kisasivut
  Kilpailukutsu
   
Viim.ilm.päivä  
   
   
Ilmoitettu SM-Seniorit:

Mia Koskinen

Valmentaja Tom Dickson
   



Järjestävä seura


Paikka


 
   
Viim. ilm. päivä


Vahvistettu


Valmentaja  
   
Järjestävä seura
Paikka


 
   
Viim. ilm. päivä
Vahvistettu


Valmentaja


   
Järjestävä seura


Paikka


 
Viim. ilm. päivä


Vahvistettu


   


Valmentaja





   
Järjestävä seura


Paikka


 
Viim. ilm. päivä


Vahvistettu
Valmentaja




Valmentaja  
 

 

  
Järjestävä seura

 

Paikka 
Viim. ilm. päivä

 

Vahvistettu  
Valmentaja 

12.12.2020

YL Tintti- ja Minicup

  
Järjestävä seura

VG-62

Paikka

Naantalin jäähalli, Kuparivuorentie 1, Naantali

 Kilpailun internet-sivut
 Kilpailukutsu
 Kilpailuvahvistus
 Koronaturvaohje
  
Viim. ilm. päivä

 

Ilmoitetaan  
Valmentaja 
 

 

  
Järjestävä seura

 

Paikka 
 

 

  
Viim. ilm. päivä 
Ilmoitetaan  
   
   
Valmentaja 

 

  
Järjestävä seura

 

Paikka 
  
  
Viim. ilm. päivä 
Ilmoitetaan

 

 
   
   
Valmentaja 

  
Järjestävä seura

 

Paikka 
  
Viim. ilm. päivä 
Ilmoitetaan  
   
   
Valmentaja 

13.2.2021

 

Järjestävä seura 
Paikka 
  
Viim. ilm. päivä 
Ilmoitetaan  
   
   
Valmentaja 

 

  
Järjestävä seura

 

  
  

YHTEISTYÖSSÄ MUKANA

Seuraa meitä:

YHTEISTYÖSSÄ MUKANA

Seuraa meitä: