Hallitus

 

 

Hallitus kaudella 2020-2021

   
PuheenjohtajaHanna Terhopuheenjohtaja@turunriennontaitoluistelu.fi 
SihteeriMerja Nylander

merja.s.nylander@gmail.com

 
Vpj, jääaikavastaavaAnne-Mari Anttilaanne-mari.anttila@turku.fi 
Tapahtumavastaava,
varainhankintavastaava
Teija Francktoimisto@turunriennontaitoluistelu.fi 
TiedotusvastaavaAnnukka Lehtonentoimisto@turunriennontaitoluistelu.fi
ML valmennusvaliokunta pj.Mervi Niinijärvimervi.niinijarvi@gmail.com 
YL-vastaava, kilpailuvastaavaTero Salonenyksinluistelu@turunriennontaitoluistelu.fi 
LuistelukouluvastaavaMaria Giersmaria.giers@gmail.com 
Talousvastaava talousvastaava@turunriennontaitoluistelu.fi 

Kilpailusihteeri

Merja Nylanderkilpailut@turunriennontaitoluistelu.fi 

Hallitukseen saa parhaiten yhteyden sähköpostitse. Voitte laittaa viestiä ja kysymyksiä hallitukselle sihteerin kautta. Hallitus kokoontuu n. 1 krt/kk. Asiasi käsitellään seuraavassa kokouksessa.